Puressentiel Inhalační tyčinka pro lepší dýchání 19 esenciálních olejů - 1 ml

Kód: PS9661039
189 Kč –10 %
Puressentiel Inhalační tyčinka pro lepší dýchání 19 esenciálních olejů - 1 ml
189 Kč –10 % 169 Kč
Skladem (5 ks)

PURESSENTIEL Inhalační tyčinka pro lepší dýchání 19 esenciálních olejů. Inhalační tyčinka pro uvolnění dýchacích cest. Obsahuje 19 aromaesenciálních olejů. 100% přírodní produkt bez konzervantů a syntetické parfemace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURESSENTIEL Inhalační tyčinka pro lepší dýchání 19 esenciálních olejů.   Inhalační tyčinka pro uvolnění dýchacích cest. Obsahuje 19 aromaesenciálních olejů. 100% přírodní produkt bez konzervantů a syntetické parfemace.  

Inhalátor pro uvolnění dýchacích cest. 19 esenciálních olejů pomáhá uvolňovat dýchací cesty.

Dávkování PURESSENTIEL Inhalační tyčinka pro lepší dýchání Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosní dírky, druhou nosní dírku zacpěte a třikrát zhluboka vdechněte vůni esenciálních olejů. Stejný postup opakujte u druhé nosní dírky.

Inhalujte maximálně 5krát denně.

Složení Anýz, pimentovník, kajeput, citron, cypřiš, hřebíček, cypřiš, blahovičník (eukalyptus globulus a radiata), levandule, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn s cineolem, šalvěj, tea tree, tymián s thymolem + přírodní mentol a kafr. Obsahuje: D-limonen, pineny (alfa nebo beta), g-terpinen, delta-3-karen, eucalyptol, longifolen. Přirozeně se vyskytují v esenciálních olejích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: