Puressentiel Čistící sprej 41 esenciálních olejů UK 200ml

Kód: PSEX01998CZ
619 Kč –11 %
Puressentiel Čistící sprej 41 esenciálních olejů UK 200ml
619 Kč –11 % 549 Kč
Skladem (>5 ks)

Čistící sprej 41 esenciálních olejů UK

DÝCHEJTE ČISTŠÍ VZDUCH … ČISTÍCÍ SPREJ PURESSENTIEL ČISTÍ VZDUCH, HUBÍ BAKTERIE, VIRY, PLÍSNĚ A ROZTOČE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OD CHVÍLE, KDY PŘED DVANÁCTI LETY VSTOUPIL NA TRH, STAČIL SPREJ NA CIŠTENÍ VZDUCHU PURESSENTIEL S 41 ESENCIÁLNÍMI OLEJI POSBÍRAT UŽ RADU ÚSPECHŮ, A TO JAK U VEŘEJNOSTI, KTERÁ HO POUŽÍVÁ NA KAŽDODENNÍ BÁZI, TAK U PROFESIONÁLŮ, ZEJMÉNA LÉKAŘŮ, KTEŘÍ JEJ STÁLE ČASTEJI DOPORUČUJÍ SVÝM ZÁKAZNÍKUM!

ČISTÍCÍ SPREJ PURESSENTIEL JE SLOŽEN ZE 41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ, KTERÉ JSOU 100 % PŘÍRODNÍ A SPLŇUJÍ NORMU EOBBD. MECHANICKÁ PUMPIČKA S POJISTKOU NA ZACVAKNUTÍ ZAJIŠŤUJE BEZPEČNOST PŘI POUŽITÍ (PATENT PE S600) A NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ HNACÍ PLYNY. ÚČINNOST A SNÁŠENLIVOST BYLA POTVRZENA POMOCÍ 12TI KLINICKÝCH STUDIÍ. MISTROVSKÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE DOKÁŽE LIKVIDOVAT VIRY A BAKTERIE A REDUKOVAT ZDROJE JEJICH ŠÍŘENÍ. BOJUJE S ROZTOČI A PLÍSNĚMI, ZÁROVEŇ REDUKUJE ZDROJE ALERGENŮ. PRODUKT SE SKLÁDÁ ZE 100 % PŘÍRODNÍCH AKTIVNÍCH LÁTEK. VŠECHNY PŘÍSADY ZÁROVEŇ DODRŽUJÍ CHARTU PURQUALITÉ, NEOBSAHUJE HNACÍ PLYNY, JE BEZ BARVIV A KONZERVANTŮ I SYNTETICKÉ PARFEMACE. POUŽITÝ ALKOHOL JE ROSTLINNÉHO PŮVODU A NENÍ DENATUROVANÝ POMOCÍ FTALÁTŮ.

ÚČINNOST NA HUBENÍ ROZTOČŮ JE MENŠÍ NEŽ 1 HODINA A PROKAZATELNĚ HUBÍ ROZTOČE IHNED PO PRVNÍ APLIKACI. MÍRA ODPUZOVÁNÍ ROZTOČŮ ČINÍ AŽ 97 % A TO PO DOBU 7MI DNÍ OD POUŽITÍ. TESTOVANÝ KMEN BYL DERMATOPHAGOIDES PTERONYSSINUS.

ÚČINNOST HUBENÍ BAKTERIÍ; EN 14476 JIŽ PO 5TI MINUTÁCH PO APLIKACI NIČÍ VIRY, KTERÉ NAPADAJÍ DÝCHACÍ ÚSTROJÍ. ADENOVIRUS TYPU 5 A ZÁROVEŇ PŮSOBÍ NA VIRUS CHŘIPKY.

ÚČINNOST HUBENÍ BAKTERIÍ; EN 13727 JIŽ PO 5TI MINUTÁCH A EN 13697 ROVNĚŽ PO 5TI MINUTÁCH. STUDIE VEDENÁ NA KMENECH BAKTERIÍ, KTERÉ ČASTO ZPŮSOBUJÍ ALERGIE PROJEVUJÍCÍ SE RESPIRAČNÍMI PROBLÉMY JAKO ESCHERICHIA COLI, PSEUDOMONAS AERUGINOSA, STAPHYLOCOCCUS AUREUS, ENTEROCOCCUS HIRAE.

ÚČINNOST HUBENÍ PLÍSNÍ; EN 13624 JIŽ PO PĚTI MINUTÁCH. STUDIE NA KMENECH KVASINEK A PLÍSNÍ, KTERÉ ČASTO ZPŮSOBUJÍ ALERGIE PROJEVUJÍCÍ SE RESPIRAČNÍMI PROBLÉMY; ASPERGILLUS BRASILIENSIS, CANDIDA ALBICANS.

ÚČINNOST ODPUZOVÁNÍ A HUBENÍ HMYZU; VYNIKAJÍCÍ A DEFINITIVNÍ VÝSLEDKY U ŠTĚNICE DOMÁCI (CIMEX LECTULARIUS) A ŠATNÍCH MOLŮ (TINEOLA BISSELLIELLA).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: